STOP, Johan Peter Fagerström, Kalmar, 1844.

1152919. STOP, Johan Peter Fagerström, Kalmar, 1844.

höjd 27 cm
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

ålders- och bruksslitage, mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 27 cm

Antal besök: 643