Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
PENNOR, 16 st, Parker och Cross.
11528. PENNOR, 16 st, Parker och Cross.
I etuier. Förgyllda.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
I etuier. Förgyllda.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
1 132