HUNTERS TABLE, England, 1900-talets andra hälft.

115284. HUNTERS TABLE, England, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Klaffar. Längd 136, bredd 51 + 23 + 23, höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 223