OKÄND KONSTNÄR. Höstlandskap med blommande ljung. Olja på duk. Signerad S.Stenmark.

115283. OKÄND KONSTNÄR. Höstlandskap med blommande ljung. Olja på duk. Signerad S.Stenmark.

65 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 100 cm.

Antal besök: 4 706