JAN LAGERQVIST. Blåklint i emaljerad hink. Färglitografi. Signerad och numrerad 21/275.

115277. JAN LAGERQVIST. Blåklint i emaljerad hink. Färglitografi. Signerad och numrerad 21/275.

Bildyta 67 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 67 x 52 cm.

Antal besök: 5 313