DOSOR 2 st, silver, 1800-tal.

DOSOR 2 st, silver, 1800-tal.
1152700. DOSOR 2 st, silver, 1800-tal.

bredd 7 cm och 8 cm
totalvikt 106 gram
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 7 cm och 8 cm
totalvikt 106 gram

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 347