FICKUR, förgylld, Longines.

FICKUR, förgylld, Longines.
1152230. FICKUR, förgylld, Longines.

Diameter 5,1 cm.

Bruksslitage
Glas saknas
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 5,1 cm.

Bruksslitage
Glas saknas
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 397