SKÅL,glas, Vicke Lindstrand, sign.

115211. SKÅL,glas, Vicke Lindstrand, sign.

Dekor av bubblor. Signerad Kosta Lindstrand, LH 1008.
Längd ca 20 cm. Höjd ca 8,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 3 314