HÖRNBORD, trä, 1800-tal.

HÖRNBORD, trä, 1800-tal.
1151962. HÖRNBORD, trä, 1800-tal.

höjd 80 cm, djup 60 cm
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

ålders- och bruksslitage, återanvänt virke, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 80 cm, djup 60 cm

Antal besök: 560