SOFFBORD, 1900-tal.

SOFFBORD, 1900-tal.
1151959. SOFFBORD, 1900-tal.

höjd 63 cm, längd 99 cm, bredd 57 cm
proveniens Birger Johanssons dödsbo, Kalmar.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1151959. SOFFBORD, 1900-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 322