PARTI SILVER, 8 delar. Tot vikt ca 494 gram.

115171. PARTI SILVER, 8 delar. Tot vikt ca 494 gram.

Bestående bland annat av:
Läppstiftshållare, otydliga stämplar.
Sockerströare, otydliga stämplat, längd ca 22 cm.
Skål med hänklar, C G Hallberg Stockholm 1903, höjd ca 10 cm.
Bägare, otydliga stämplar, Danmark, höjd ca 7,5 cm.

Bruksslitage.Gravyr på en bägare.
Bucklor samt mindre bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående bland annat av:

Antal besök: 1 213