115171. PARTI SILVER, 8 delar. Tot vikt ca 494 gram.
Bestående bland annat av:
Läppstiftshållare, otydliga stämplar.
Sockerströare, otydliga stämplat, längd ca 22 cm.
Skål med hänklar, C G Hallberg Stockholm 1903, höjd ca 10 cm.
Bägare, otydliga stämplar, Danmark, höjd ca 7,5 cm.
Bruksslitage.Gravyr på en bägare.
Bucklor samt mindre bristningar.
Bestående bland annat av: