MATBORD, valnöt, 1900-tal.

MATBORD, valnöt, 1900-tal.
1151665. MATBORD, valnöt, 1900-tal.

Diameter 110 cm, höjd 72 cm, + 2 iläggsskivor bredd 40 cm vardera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 095