Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
HANS HAMNGREN. Anamorfotisk bild. Färglitografi. Signerad Hamngren och daterad 1976. Numrerad 67/210.
115149. HANS HAMNGREN. Anamorfotisk bild. Färglitografi. Signerad Hamngren och daterad 1976. Numrerad 67/210.
41 x 52 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 52 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 650