JOHAN PERSSON. LITO 122/310, motiv Resmo, Öland, blyertssignerad och daterad 1987.

1150959. JOHAN PERSSON. LITO 122/310, motiv Resmo, Öland, blyertssignerad och daterad 1987.

höjd 34 cm, bredd 49 cm.

mindre åldersslitage.

Johan Persson (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 34 cm, bredd 49 cm.

mindre åldersslitage.

Johan Persson (Född 1950)

Antal besök: 364