ASSISTENT, Electrolux, 1950-tal.

1150746. ASSISTENT, Electrolux, 1950-tal.

Med flera tillbehör.

Bruksslitage, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med flera tillbehör.

Antal besök: 2 492