PLÅTLEKSAKER CA 1960-TAL, JÄRNVÄG MADE IN JAPAN, TÅGSTATION/BANA MADE IN WESTERN GERMANY, SHELL OLJEDEPÅ TECHNOFIX.
Ålders- och bruksslitage.