SKULPTUR, 1900-tal, i form av Vinthund.

11506. SKULPTUR, 1900-tal, i form av Vinthund.

Glaserad errakotta, enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn. Höjd 99.

Lagning,krackelyrer, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 445