OSCAR OHLSON. Olja på duk.

1150483. OSCAR OHLSON. Olja på duk.

Utsikt mot Halmstad slott. Signerad samt daterad Halmstad 1889.
49x78 cm.

Kraftigt slitage samt något bucklig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x78 cm.

Antal besök: 550