SEKRETÄR, England, 17/1800-tal.

11503. SEKRETÄR, England, 17/1800-tal.

Med rullklaff. Mahogny med inarsia.

Slitage och skador. Lösa delar.Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 662