LJUDSYSTEM, 6 delar, Canton Ergo.

1149957. LJUDSYSTEM, 6 delar, Canton Ergo.

Center ERGO CM 500 DC
Bas ERGO AS 1.2 SC
2 pelarhögtalare ERGO 92 DC, ca 103.5 cm höga.
2 högtalare för upphängning ERGO F.

Inga sladdar. Ej funktionstestade. Skav, repor, skrapmärken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Center ERGO CM 500 DC
Bas ERGO AS 1.2 SC

Antal besök: 2 725