Kalmar Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, röllakan, 380 x 98 cm, signerad EL (Erik Lundborg, Emmaboda) 1900-tal.
1149937. MATTA, röllakan, 380 x 98 cm, signerad EL (Erik Lundborg, Emmaboda) 1900-tal.
övervägande röd.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
övervägande röd.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
852