KERAMIK, 3 delar Stig Lindberg. Veckla, Silur och Reptil.

114989. KERAMIK, 3 delar Stig Lindberg. Veckla, Silur och Reptil.

Stämplade Gustavsberg
Fat (reptil): L 32 cm
Skål (veckla): L 15,5 cm
Burk (silur): H 13 cm.

Slitage. Burk saknar lock och har färgborfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade Gustavsberg
Fat (reptil): L 32 cm
Skål (veckla): L 15,5 cm
Burk (silur): H 13 cm.

Antal besök: 1 765