SKULPTURER, 5 st, terrakotta, Italien.

11498. SKULPTURER, 5 st, terrakotta, Italien.

Flertal märkt Grasso. Höjd 9 - 16 cm.

Enstaka skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka skador och lagningar.

Antal besök: 868