LÅDCYKEL Crescent 1960-tal.

LÅDCYKEL Crescent 1960-tal.
1149704. LÅDCYKEL Crescent 1960-tal.

26 tum bak, 20 tum fram vid lådan.

Bruksslitage, restaurerad och ommålad. Handbroms fungerar ej. Skrapmärke och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 928