PARTI PORSLIN. 11 delar. Pottor och skärbrädor m.m. Bl a Gustafsberg och Rörstrand.

114959. PARTI PORSLIN. 11 delar. Pottor och skärbrädor m.m. Bl a Gustafsberg och Rörstrand.

3 delar Rörstrand
4 delar Gustafsberg.

Slitage, Färgbortfall, glasyrdefekter, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 delar Rörstrand
4 delar Gustafsberg.

Antal besök: 1 194