Ytterfoder: omärkt, H: 17 cm, D: 21 cm
Fat med eklöv märkt Gustavsberg.
Fat med blomsterdekor märkt Rörstrand.
3 delar med dekor av liljekonvalj märkta Schramberg Handgemalt.
Slitage, Nagg.
Slitage, Nagg.