LJUSSTAKAR/VASER, ett par, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk för Ystad-Metall, 1900-tal.

114946. LJUSSTAKAR/VASER, ett par, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk för Ystad-Metall, 1900-tal.

Höjd ca 13 cm.

Bruksslitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm.

Antal besök: 853