STEIFF NALLAR 2 stycken 1920 - 30-tal. Knapp i örat.

114911. STEIFF NALLAR 2 stycken 1920 - 30-tal. Knapp i örat.

Längd 9 cm. Knapp "STEIFF".

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9 cm. Knapp "STEIFF".

Slitage.

Antal besök: 1 090