VÄGGSKÅP, 2 st, 1900-/2000-tal.

1148877. VÄGGSKÅP, 2 st, 1900-/2000-tal.

Målade. En dörr vardera med bakomliggande hyllplan. Varje skåps längd 26. Bredd 17. Höjd 73 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 297