BRICKA, porslin, Herend, 1900-tal.

114799. BRICKA, porslin, Herend, 1900-tal.

Storlek 45 x 30 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 45 x 30 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 745