CARL MALMSTEN. MATSALSBORD med STOLAR, 4 st, signerade, 1900-tal.

1147736. CARL MALMSTEN. MATSALSBORD med STOLAR, 4 st, signerade, 1900-tal.

bordets höjd 75 cm, bredd 90 cm, längd 140 cm (260 cm med skivorna utdragna).

bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 969