ZORN ETSNING OSIGNERAD.

ZORN ETSNING OSIGNERAD.
1147454. ZORN ETSNING OSIGNERAD.

Etsning sannolikt Zorn mått ca 20 x 16 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre åldersslitage.

Antal besök: 806