SIDEBOARD, gustaviansk stil, vitmålat.

114741. SIDEBOARD, gustaviansk stil, vitmålat.

höjd 80, längd 175, djup 45,5 cm.

bruksslitage samt småskador, gulaktig ton.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 826