MOCCAKOPPAR med FAT, 6 st, "Windsor Lucky", Czechoslovakia.

114739. MOCCAKOPPAR med FAT, 6 st, "Windsor Lucky", Czechoslovakia.

Förgylld dekor.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld dekor.

Mindre slitage.

Antal besök: 3 635