Göteborgs Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
MOCCAKOPPAR med FAT, 6 st, "Windsor Lucky", Czechoslovakia.
114739. MOCCAKOPPAR med FAT, 6 st, "Windsor Lucky", Czechoslovakia.
Förgylld dekor.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Förgylld dekor.
Mindre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
3 635