ARBETSBELYSNING, Philips, 1960-tal.

1147291. ARBETSBELYSNING, Philips, 1960-tal.

Fot i gjutjärn. Etikettmärkt.- Total höjd 75 cm.

Ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytrepor och slitage.

Antal besök: 420