TOMTAR OCH JULGRISAR, 23 st, keramik, bland annat biskviporslin, 1900-tal.

114719. TOMTAR OCH JULGRISAR, 23 st, keramik, bland annat biskviporslin, 1900-tal.

Höjd 2,5 - 6,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2,5 - 6,5 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 523