DALAHÄSTAR, 10 st, samt DALATUPP, 1900-tal.

114707. DALAHÄSTAR, 10 st, samt DALATUPP, 1900-tal.

Höjd 7 - 13,5 cm.
Dalatuppens höjd 11 cm.

Slitage en nos med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 - 13,5 cm.
Dalatuppens höjd 11 cm.

Slitage en nos med skador.

Antal besök: 1 893