SPIKKLUBBA, trä/metall, replika, 1900-tal.

1146984. SPIKKLUBBA, trä/metall, replika, 1900-tal.

Handtagets längd ca 21.5 cm.
Total längd ca 44.5 cm.

Tillagt i titel; replika, 22/8-19.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtagets längd ca 21.5 cm.
Total längd ca 44.5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 178