RULLBANDSPELARE Sony, 1900-tal.

1146902. RULLBANDSPELARE Sony, 1900-tal.

bredd 30 cm, djup 27 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 30 cm, djup 27 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 008