FIGURINER, 3 st, porslin, omärkta, 1800/1900-tal.

11468. FIGURINER, 3 st, porslin, omärkta, 1800/1900-tal.

Bläckställ med man och kossa. Fickurställ med pojke. Mytologisk figurgrupp, man och kvinna, märkt. Höjd ca 13,5 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 815