MÄRKDUK, broderad, daterad 1904.

1146759. MÄRKDUK, broderad, daterad 1904.

höjd 34 cm, bredd 33 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 34 cm, bredd 33 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 362