IDUN LOVÈN. Vinter Kulltorp 1972. Olja på duk. Signerad och daterad.

114641. IDUN LOVÈN. Vinter Kulltorp 1972. Olja på duk. Signerad och daterad.

64 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 42 cm.

Antal besök: 825