EVY LÅÅS. Motiv med fönster. Färglitografi. Signerad och daterad -89. Numrerad 95/300.

114624. EVY LÅÅS. Motiv med fönster. Färglitografi. Signerad och daterad -89. Numrerad 95/300.

51 x 49 cm.

Evy Låås (1923–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 49 cm.

Evy Låås (1923–1999)

Antal besök: 889