PARTI PORSLIN, 4 delar, målad dekor, bland annat Meissen, 1800/1900-tal.

11462. PARTI PORSLIN, 4 delar, målad dekor, bland annat Meissen, 1800/1900-tal.

Fat, 3st varav två med Meissenmärke, diameter 21 - 23,5 cm. Skål Meissen, höjd 4,5 cm.

Något sliten förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något sliten förgyllning.

Antal besök: 800