Mätarställning 41580 km. Besiktning utförd 1/8 2019 utan anmärkning. 2 st nycklar en handkontroll, externt räcke medföljer samt viss dokumentation. Visas på begäran.
OBS! Köpprovision reducerad till 12,5 % inkl moms.
En sommarbil i gott bruksskick, några repor, någon liten buckla.