PERSONBIL, "MGF 1,8 VVC" MG, cabriolet, 1999.

1146166. PERSONBIL, "MGF 1,8 VVC" MG, cabriolet, 1999.

Mätarställning 41580 km. Besiktning utförd 1/8 2019 utan anmärkning. 2 st nycklar en handkontroll, externt räcke medföljer samt viss dokumentation. Visas på begäran.

OBS! Köpprovision reducerad till 12,5 % inkl moms.

En sommarbil i gott bruksskick, några repor, någon liten buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 365