RINGAR, 2 st. 18k guld, delvis Guldteknik i Köping, 19/2000-tal.

1145327. RINGAR, 2 st. 18k guld, delvis Guldteknik i Köping, 19/2000-tal.

Ring med reliefdekor samt emalj.
Storlek 23 mm
Ring med inläggning av vitguld
Storlek 22,5 mm
Totalvikt 12,02 gram.

Gravyr.
Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 23 mm
Storlek 22,5 mm
Totalvikt 12,02 gram.

Gravyr.
Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 323