GERD ALLERT. Färglitografi.

GERD ALLERT. Färglitografi.
1145073. GERD ALLERT. Färglitografi.

"Fågeldrömmar", signerad och daterad 77, numrerad 19/30, 30x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 074