LASSE ÅBERG. Färglitografier, 4 st, signerade och numrerade.

114499. LASSE ÅBERG. Färglitografier, 4 st, signerade och numrerade.

"Till Carl", bladmått 63 x 70 cm, säljes till förmån för upprustande av Hôtel Chevillon i Grez-sur-Loing.

Oramade.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Lasse Åberg (Född 1940)

Antal besök: 1 025