SKÄNKSKÅP, furu, 1800/1900-tal.

114399. SKÄNKSKÅP, furu, 1800/1900-tal.

Längd 117 bredd 47 höjd ca 113 cm.

Slitage, sprickor. Renoverad, kompletterad, senare lackad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 979