KARMSTOL, "Triva"-serien", Bengt Ruda för Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

114389. KARMSTOL, "Triva"-serien", Bengt Ruda för Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Stomme av brunbetsad bok. Blommig klädsel. Skyltmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 882